14آذر1397

.تمرکز برطرح های پژوهشی تقاضا محور با خروجی سریع/نمایش برتری جایگاه تحقیق در نمایشگاه پژوهش

علی محمد احمدی در کارگروه  پژوهش استان، افزود: تمرکز برروی طرح های پژوهشی تقاضا محور و طرح هایی که سریع به نتجیه برسند و خروجی بالایی دارند، باشد.

وی اظهار داشت: به دلیل اینکه تحولات خیلی سریع است، طرح های پژوهشی بنیادی و طولانی که برای حصول نتیجه به چند سال زمان نیاز دارد، اولویت نباشد.
استانداربا تاکید به اینکه، نمایشگاه هفته پژوهش اهمیت بالایی دارد، تصریح کرد: باید برنامه ها و نمایشگاه هفته پژوهش به گونه ای باشند که نمایش برتری جایگاه علم، تحقیق، مطالعه و پژوهش به عینه دیده شود.
احمدی با اشاره به اینکه، هفته پژوهش فرصتی برای آسیب ‌شناسی و تحلیل مسائل پژوهشی استان باشد، تصریح کرد: هفته پژوهش همچنین فرصت ارزنده ای برای ایجاد ارتباط  بین مراکز علمی و صنعتی استان است.
استاندار یادآور شد: جامعه دانشگاهی و پژوهشگران می‌توانند در این هفته آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را به گونه ای به نمایش بگذارند که مراکز صنعتی و تولیدی ایده‌ ها و طرح‌ های قابل تجاری ‌سازی را انتخاب کنند.
وی تاکید کرد: همه دستگاه های اجرایی در برپایی نمایشگاه هفته پژوهش و برنامه های این هفته دانشگاه یاسوج را یاری کنند.
رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان هم گفت: پنج میلیارد و 500 میلیون ریال امسال به حوزه پژوهش استان اختصاص داده شده است.
حسن نوروزی افزود: محورهای پژوهشی استان در 20 اولویت در قالب هفت محور مشخص شده اند و به دنبال انتخاب موضوعات در این خصوص از سوی دستگاه ها و هیات های علمی هستیم تا بعد از این مرحله مجریان طرح ها انتخاب شوند.
ج/238
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما