18دي1397

.دوران برخوردهای فیزیکی و چکشی گذشته است

 علی محمد احمدی با بیان اینکه، ایجاد هرگونه التهاب در فضای مدیریت، کار و امور سرمایه گذاری از عوامل بازدارنده رشد استان است، گفت: دوران برخورد های فیزیکی و چکشی گذشته است و درک مسائل و پردازش آن باید منطقی و مدبرانه باشد.
استاندار در آیین معارفه مشاور امور اقتصادی و سرمایه گذاری خود افزود: پیش برد امور با مشی طایفه ای، عصبیت، بی حوصلگی و سلیقه ای کارساز نیست و باید با صعه سدر و بردباری امور را جلو ببریم.
وی اظهار داشت: امنیت و سلامت از ضروریات اصلی جامعه است و جامعه باید عاری از تهدیدهای بیرونی و درونی باشد.
احمدی با بیان اینکه در شرایط خاص کشور، حل مشکلات از توان یک فرد و گروه خاص خارج است، گفت: تک روی و یک سوگرایی دردی از استان دوا نمی کند و همه باید شرایط را در هر زمینه ای درک کنیم و با انسجام بیشتر به امور توجه داشته باشیم.
وی یادآور شد: دولت ها نشان داده اند بدون ظرفیت مردمی و بخش خصوصی نمی توانند موفق باشند.
استاندار تصریح کرد: استان دارای ظرفیت و توانمندی بالایی است و نباید بافت های قومی مانع پیشرفت آن شود.
وی تاکید کرد: باید امکانات و بسترها را فراهم کنیم و از ظرفیت های قانونی بیشتر بهره بگیریم.
احمدی با تاکید بر استفاده از ظرفیت فرزندان بومی استان گفت: نیروهای بومی مشکلات را می شناسند و دلسوز استان و مردم هستند و دل در گرو کار و تلاش دارند.
وی با بیان اینکه، منابع کشور محدود است و اینکه بخواهیم 200 میلیارد تومان منابع استان را در یک جا و در یک مورد تل انبار و هزینه کنیم که اشتغال و تولید چندانی هم ندارد به صلاح نیست، تاکید کرد: باید به مسائل به طور ریشه ای، بنیادی، اصولی و عالمانه توجه کرد.
احمدی یادآور شد: استان از تسهیلات روستایی با بهره کم و شرایط آسان، سهم بالایی دارد و باید در موضوع وثیقه بر مردم آسان گرفت تا بتوانند از این فرصت بهره ببرند تا تولید و اشتغال رونق بگیرد.
رئیس اتاق بازرگانی استان هم انتخاب دکترهاشمی را به عنوان مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری، شایسته دانست و از استاندار تقدیر و تشکر کرد.
کیانی گفت: ما به لحاط ظرفیت، توانمندی و داشته ها در مقابل طرف های خارجی یک سر و گردن بالاتریم اما آنچه مهم است رعایت نظم و انضباط اجتماعی و قانونمداری است.
وی اظهار داشت: معتقدم باید همه موضوعات را به صورت مشورتی و تیمی بررسی و انجام داد و تنظیم بازار که دغدغه همگان است، نباید بخش خصوصی تاوان آن را بدهد. 
رئیس اتاق بازرگانی استان حل مسائل مالی را به صورت تهاتر ضروری دانست و ابراز داشت: اعتماد دولت به بخش خصوص بهترین عامل دلگرم کننده است.
در این نشست درحکمی از سوی استاندار کهگیلویه وبویراحمد چنگیز هاشمی به عنوان مشاور امور اقتصادی و سرمایه گذاری وی معرفی شد.
ج/238

عكس هاي مرتبط :


نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما