اخبار استانداری
1398/2/2 دوشنبه
استان میزبان کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه  هفته جاری به استان خبر داد.
 حسن نوروزی در نشست هماهنگی سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به استان افزود: تشکیل جلسات شورای توسعه و برنامه ریزی  وگفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در این سفر با اعضای این کمیسیون پیش بینی شده است.
وی اظهار داشت: طرح موضوعاتی با محوریت تبیین جایگاه استان و مقایسه شاخص ها با میانگین کشوری در بخش های زیربنایی از جمله راه ها، فرودگاه یاسوج، راه آهن، سازه های آبی، کشاورزی و بخش اقتصادی و تلاش برای طرح و اجرایی شدن تبصره‌ها و مواد قانونی موثر در توسعه استان مورد تاکید است.
نوروزی، تبیین گزارشی مبنی بر جایگاه استان به لحاظ اقتصادی، سهم استان در تولید ناخالص ملی، منابع بانکی، درآمدهای استان و نسبت منابع به مصارف از دیگر پیشنهادات می باشد.
وی تاکید کرد: دستگاه‌های تخصصی استان موظف شده‌اند که گزارش جامع و کامل از وضعیت استان، نقشه‌ها و اطلاعات لازم را همراه با درخواست ها، پیشنهادات و مطالبات استان در اختیار سازمان مدیریت قرار دهند تا  برای تبیین درجلسات با اعضای کمیسون ارائه دهد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هم بر هر چه آمادگی بیشتر مسئولین دستگاه های اجرایی در خصوص خواسته ها و مطالبات استان در جلسات با اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.
جعفر گوهر گانی، حضور اعضای این کمیسیون را به استان فرصتی برای بیان داشته ها، ظرفیت ها و توانمندها و همچنین مطالبه گری استان بیان کرد و اظهار داشت: باید از این فرصت به خوبی برای توسعه استان بهره برد.
ج/238
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری کهگیلویه و بویر احمد میباشد.

http://kb-p.ir/