اخبار استانداری
13آذر1397

.حل مشکلات واحدهای مسکن مهر استان تسریع یابد/ اقشار کم درآمد در اولویت تامین سرپناه

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی استان برای تسریع در حل مشکلات مسکن مهر استان بسیج شوند.

عزیز فیلی در نشست شورای مسکن استان، اظهارداشت: مسکن مهر در شهر یاسوج مشکل خاصی ندارد ولی در شهرهای دهدشت و گچساران با مشکلاتی رو به رو است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: دستگاه های اجرایی خدمات رسان موظف شدند مشکل انشعابات این واحدها را در اسرع وقت برطرف کرده تا صاحبان این واحدها به موقع در خانه های خود مستقر شوند.

فیلی با اشاره به مشکلات مسکن ایثارگران و پرسنل این نهاد، عنوان کرد: مقرر شد شهرداری های گچساران، یاسوج و دستگاه های خدمات رسان اقدامات لازم را در این راستا انجام دهند تا مشکل مسکن این افراد نیز حل شود.

وی با تاکید بر اینکه این موضوع به صورت جدی پیگیری می شود، اظهار داشت: خروجی این اقدامات را در نشست بعدی شورا رصد و ارزیابی می کنیم.

معاون استاندار ابراز کرد: در این نشست مقرر شد دستگاه های خدمات رسان انشعابات آب، برق، گاز و پروانه شهرداری را برای یک بار به صورت رایگان در اختیار متقاضیان مسکن مهر محرومین قرار دهند.

فیلی به برخی از اختلافات بین دستگاه های اجرایی و بانک های عامل اشاره کرد و گفت: تفاهم نامه هایی در این خصوص منعقد شد و خروجی آن خدمات رسانی مطلوب تر به مردم خواهد بود.

مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما