اخبار استانداری
13آذر1397

.هماهنگی بین دستگاه های راهبرد اصلی اجرای موفق طرح پایلوت لنده است/ برخورد با نهادهای کم کار

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تعامل دستگاه های اجرایی برای پیاده سازی طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی در لنده تاکید کرد.

علی محمد احمدی در نشست هماهنگی دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای برنامه ریزی و عملیاتی کردن طرح پایلوت اقتصادی شهرستان لنده، اظهار داشت: محوریت اجرای این طرح مردمی باشد و ما موظفیم بسترهای لازم برای تسریع در اجرای امور از سوی بنیاد را ایجاد کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بازدید از قلعه گنج، عنوان کرد: موفقیت بنیاد در این شهرستان حاصل کار جمعی و تلاش سیتمی مجموعه اداری قلعه گنج است.

وی با تاکید بر پای کار بودن تمامی دستگاه های اجرایی استان به ویژه مسئولان شهرستان لنده، عنوان کرد: این طرح فرصت مناسبی است که برای آبادانی یکی از مناطق محروم استان به وجود آمده و ما باید تمام امکانات را بسیج کنیم و نشان دهیم که شایستگی بهره برداری از این فرصت ها را داریم.

احمدی بر ضرورت هماهنگی بین دستگاهی تاکید کرد و گفت: مدیران استان باید قبل از حضور بنیاد در هر پروژه و طرحی تمامی زوایای مسئله را موشکافی کرده و تجربه و اطلاعات خود را در اختیار مسئولان بنیاد قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: به طور قطع در صورت اجرای اصولی این پایلوت زمینه تولید و اشتغال پایدار در لنده فراهم می شود.

نماینده عالی دولت در استان خطاب به مدیران عنوان کرد: هیچ گونه کم کاری از سوی مدیران پذیرفتنی نیست و باید میزان بوروکراسی اداری در اجرای این طرح به حداقل برسد.

وی به شعار بنیاد " کار با مردم برای مردم" اشاره کرد و افزود: عملکرد مدیران باید تحقق عملی این شعار باشد و انتظار می رود در جذب اعتبارات و سایر فرصت ها همواره پیشگام بوده و سریع عمل کنید.

احمدی با اشاره به دستگاه های مربوطه در اجرای این طرح گفت: اقدامات دستگاه ها در این خصوص در نشست بعدی به صورت کارشناسی شده رصد و ارزیابی می شود.

مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما