اخبار استانداری
2ارديبهشت1398

.مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ضمانت اجرایی دارد

جعفر گوهرگانی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: مصوبات این ستاد در راستای رونق تولید و اشتغال از مهمترین تصمیم گیری ها بوده و دارای ضمانت اجرایی است وباید عملی شوند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: در سال رونق تولید باید نگاه ها را در کمک به واحدهای تولیدی و اشتغالزا تغییر دهیم تا رونق تولید اتفاق بیفتد.
گوهر گانی افزود: مسئولان دستگاه های اجرایی، بانک های عامل و بخش خصوصی استان موظف به رعایت و اجرای قانون تسهیل و رفع موانع تولید هستند و در خصوص مصوبات کارگروه نباید کوتاهی کنند.
وی ابراز داشت: همه شرکت های خدمات رسان، گاز، برق، آب و همچنین حوزه های مالیاتی و تامین اجتماعی در خصوص واحدهای تولیدی همکاری لازم را داشته و در تعامل باشند.
گوهرگانی، یکی از وظایف مهم ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان را مشکل یابی واحدهای تولیدی استان و تصمیم گیری برای رفع آنها بیان کرد.
وی ابراز داشت: متاسفانه گاهی مشاهده می شود که دستگاهی علاوه بر اینکه نقشی در رفع مشکل تولید کننده ایفا نمی کند خود مشکل تراشی کرده که قطعا با این چنین دستگاهی برخورد خواهد شد.
معاون اقتصادی استانداری، ضمن اظهار نارضایتی از شرکت گاز استان درعدم رفع مشکل کارخانه آجر دهدشت، گفت: هر چه سریعتر طبق مصوبه این کارگروه اقدام شود.
 در این جلسه مشکلات چهار واحد تولیدی بررسی و نسبت به رفع آن دستورات لازم ارائه شد.
ج/238
 
مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما