اخبار استانداری
3ارديبهشت1398

.آراستگی اداری، اصلاح نظام اداری، حقوق شهروندی و میزخدمت امسال مورد تاکید است

علی محمد احمدی در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان به نظامندی مولفه های آراستگی اداری، اصلاح نظام اداری، حقوق شهروندی و میزخدمت در استان تاکید کرد و گفت: این مولفه ها در سال جدید با دقت عمل بیشتری مورد توجه قرار می گیرند. 
استاندار به یکی از برنامه های اصلی اصلاح نظام اداری چابک سازی، شایسته سالاری و کاهش بدنه دستگاه های اجرایی  به لحاظ نیرو و فضای فیزیکی اشاره کرد و افزود: گام های اساسی به سمت برون سپاری و خدمات غیرحضوری و الکترونیکی برداشته شود.
احمدی، میزخدمت را یکی از برنامه های خوب دولت برای ارائه خدمات غیرحضوری و یا فیزیکی دانست و اظهار داشت: همه دستگاه های اجرایی نسبت به این مهم به جهت نیروی خبره، کار بلد و مسئولیت پذیر و همچنین امکانات و ابزار اقدامات لازم را به نحو شایسته ای عملی کنند.
استاندار به توجه جدی در رعایت منشور حقوق شهروندی تاکید کرد و گفت: این مهم با ساز وکار ارائه شده و به گونه ای باشد که حرمت، شان و جایگاه مردم بدون هیچگونه تبعیض به خوبی حفظ و همه از این حقوق بهرمند شوند.
احمدی، آراستگی فضای فیزیکی کارمندان، بحث رعایت کامل عفاف و حجاب و شئونات اسلامی را از دیگر مولفه های مهم در دستگاه های اجرایی برشمرد که در سال 98 باید به خوبی به آنها توجه شود و تاکید کرد: در ارائه هرگونه خدمت و خدمات نباید مسائل دوستی، قومی و قبیله ای  و نگاه سیاسی ورود کند.
استاندار به  رعایت ملاک ها و شاخص ها در انتخاب، گزینش و چینش مدیریتی در سطوح مختلف عالی، میانی، پایه و عملیایی و موضوع نخبه گزینی، تعهد و شایسته سالاری تاکید کرد وگفت: در این خصوص به برنامه های وکلای کانون ارزیابی شایستگی مدیران توجه شود.
احمدی به سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه این هفته به استان اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاه های اجرایی پیشنهادات سازنده و تخصصی در بحث های بودجه ای و اصلاح قوانین ارائه دهند که در روند توسعه استان و در سطح ملی موثر باشد.
ج/238

 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما