اخبار استانداری
4ارديبهشت1398

.احمدی استاندار با روحیه جهادی و دلسوزی تمام انجام وظیفه می کند

حجت الاسلام غلام رضا مزارعی در آیین تجلیل از راهداران و امدادگران سیل اخیر در استان گفت: علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد از بدو آغاز خدمت به این استان با روحیه جهادی، دلسوزی کامل و متعهدانه پای کار آمدند.
مزاررعی با اشاره به اینکه، نباید تشرها و اصرار استاندار به مدیران بی مهری قلمداد شود، افزود: دلیل برخوردهای احمدی به این معناست که نمره عملکردها را به احسن تبدیل کند و از بیت المال به خوبی صیانت شود و خدمت رسانی به مردم به شایستگی انجام گیرد.
رئیس کل دادگستری استان به قناعت دار بودن احمدی و رعایت بیت المال در شرایط تنگ دستی و سخت استان و مدیریت مجموعه در نظم و انضباط و نهادینه کردن آن در بین مدیران اشاره کرد و گفت: احمدی به حس مسئولیت پذیری و دغدغه مندی خدمت بیشتر و انجام وظایف در سطوح مختلف دستگاهی دقت نظر دارد. 
مزارعی با بیان اینکه، پرهیز از تصمیم های احساسی و غیرکارشناسی، دلسوز بودن و تاکید بر خدمات رسانی بی منت از دیگر ویژگی های شاخص دکتر احمدی است، ابراز داشت: سخت گیری ها به هیچ وجه نباید به معنای بی مهری نسبت به مجموعه مدیران خدوم و پای کار قلمداد شود.
رئیس کل دادگستری استان، مدیریت جهادی و توام با تدبیر استاندار و سایر دستگاه ها و نهادهای امدادی، راهداری، خدمات رسان و اطلاع رسانی خوب صدا و سیمای استان را در حادثه سیل فروردین امسال در استان قابل تحسین و مهمترین دلیل در کاهش قابل ملاحظه میزان خسارات ناشی از سیل دانست.
مزارعی به تخریب بخشی از جاده شریانی یاسوج- شیراز در بارش های سیل آسا و ریزش کوه اشاره کرد و گفت: اوایل تخریب این محور تصور می شد که حداقل زمان بازگشایی آن حدود دو ماه به طول بینجامد.
وی ادامه داد: اما این محور در کمترین زمان ممکن و با مدیریت جهادی راهداران و با هدایت و تاکید استاندار ظرف کمتر از 10 روز بازگشایی شد.
رئیس کل دادگستری استان از تلاش استاندار و مجموعه دست اندرکاران و مردم استان به جهت تلاش برای کاهش آسیب های ناشی از سیل تقدیر کرد و گفت: در مسیرها که عبور می کردم به خوبی زحمات آنها را می دیدم و به پاس این زحمات افتخار می کنم که بر دستان تلاشگر آنها بوسه زنم.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد نیز کاهش میزان خسارات ناشی از سیل را نتیجه کار تیمی، همدلی و همگرایی تمامی نهادهای امدادی، اعم از دستگاه های مختلف اجرایی و خدماتی، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، هلال احمر و راهداری و اظلاع رسانی به موقع صدا و سیمای استان و مهمتر همکاری و صبوری مردم قدرشناس این استان دانست.
احمدی تاکید کرد: بدون شک برکات و جنبه های مثبت بارش های سیل آسا در فروردین امسال در این استان در کنار تجربه تلخ بیش از یک دهه کم آبی و خشکسالی بیش از چالش های آن بود.
استاندار اظهار داشت: بروز بسیاری از خسارت های ناشی از سیل در این استان نتیجه دخالت های بی جا در طبیعت و تجاوز به حریم و بستر رودخانه ها و منابع ملی بود.
احمدی تصریح کرد: باید از بارش های سیل آسا و خسارات وارده آن درس گرفت و با نگاه علمی و منطقی راه کارهای کاهش میزان خسارات حوادث طبیعی و برنامه ریزی برای هدایت سیلاب ها در آینده را تدبیر کرد.
وی ابراز داشت: بارش های سیل آسا در استان سبب خسارات های فراوانی به حوزه زیرساخت ها، امور زیربنایی، راه ها، منازل مسکونی، کشاورزی و سایر بخش های عمرانی و اقتصادی این استان شد.
استاندار تصریح کرد: بر اساس برآوردها، میزان خسارات ناشی از وقوع سیل اخیر در این استان در بخش های مختلف رقمی افزون بر 10 هزار میلیارد ریال است.
وی تاکید کرد: این میزان خسارت در بخش های مختلف زیرساختی، خدمات، شیلات، مسکن، حمل و نقل، جاده های اصلی و مواصلاتی، دام و طیور، کشاورزی و آب گرفتگی منازل برآورد شده است.
در این آیین راهداران، برخی مدیران مربوطه و دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران در سیل فروردین امسال تجلیل شدند.
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما