اخبار استانداری
31ارديبهشت1398

. شورای فنی وکمیته های آن در برابر کمترین تخلفات و کم کاری ها هم مقابله کنند

علی محمد احمدی در شورای فنی استان گفت: این شورا و کمیته های آن با افزایش نظارت دقیق در برابر همه تخلفات، کم کاری ها، تولید محصولات بی کیفیت و غیراستاندارد با جدیت مقابله و ایستادگی کنند.
استاندار با بیان اینکه، جلسات شورای فنی وهمه تصمیمات و مصوبات آن بسیار مهم است، افزود: در سیل اخیر سال جاری دیدیم که به دلیل بی توجهی ها و کم کاری ها در گذشته، یک سیلاب که برای ما رحمت است چه آسیب های جدی و خسارات بالایی را وارد آورد و مشکلات متعددی را گریبانگیر مردم کرد.
احمدی اظهار داشت: اگر به طور اصولی در برنامه ها، تصمیمات،  نظارت ها و مصوبات شورای فنی دقت لازم  انجام و عملی می شد و استانداردها لازم رعایت و به کیفیت کارها توجه جدی می شد، به ابنیه ها، راه ها، ساختمان ها و تاسیسات در سیل این همه خسارت وارد نمی شد.
استاندار تصریح کرد: اگر به موضوع  راه های مواصلاتی و رعایت استاندارد در احداث آنها و نظارت ها بر اجرا و دقت در انتخاب مشاور و پیمانکار به خوبی توجه می شد، مسیرهای مهمی مانند جاده بابامیدان – گچساران که اندکی از احداث آنها نه گذشته است، دچار خرابی و فرسایش نمی شد.
احمدی با بیان اینکه، هرگونه کم کاری، بی نظمی، بی دقتی، کم توجهی در کار هر مدیر، مسئول ویا دستگاه  اجرایی کم فروشی است و پایمال کردن بیت المال و حق الناس است، افزود: از همه مدیران می خواهم به موقع و با آمادگی کامل و ارائه پیشنهادات سازنده در جلسات حضور یابند.
 استاندار به حفاظت تمام عیار از محیط زیست، منابع طبیعی، حریم رودخانه ها و جادها تاکید کرد و ابراز داشت: با همه توان پشت هر مدیری می ایستم  و از آن حمایت می کنم که با هرگونه تخلف و بی قانونی مقابله کند.
وی تاکید کرد: آب منطقه ای استان در بحث منابع آبی و حریم رودخانه ها با جدیت و دقت عمل کند و هرکس که به خواهد به این حریم تجاوز کند با تمام توان اقدام و مقابله نماید.
استاندار، همچنین به اجرای کامل دستورالعمل صرفه جویی در مصرف انرژی از سوی دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد.
ج/238
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما