اخبار استانداری
1خرداد1398

.از تکمیل پروژه مسکن مهر استان تا قبل از هفته دولت خبر داد

علی محمد احمدی با حضور مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی در شورای مسکن استان از تکمیل پروژه مسکن مهر استان تا قبل از هفته دولت(شهریور ماه سال جاری) خبر داد.
استاندار اظهار داشت: در این نشست 20 مصوبه در خصوص تکمیل و بهره برداری از واحدهای در دست اجرای مجتمع های مسکن مهر در شهرهای یاسوج، دهدشت و گچساران و دیگر شهرهای زیر 25 هزار نفر اتخاذ شد تا با اجرایی شدن آنها هر چه سریعتر جشن اختتامه مسکن مهر استان برگزار شود.
احمدی با تاکید به اینکه همه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان نسبت به موضوع مسکن مهر حساس باشند و هرجایی که لازم شد پای کار بیایند، تاکید کرد: همه دستگاه های خدمات رسان آب و فاضلاب، گاز، برق، شهرداری ها با هماهنگی با دستگاه راه و شهرسازی نسبت به کاستی های مجتمع های مسکن مهر اقدام کنند.
استاندار از مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی خواست تا مصوبات، تعهدات و تصمیمات این جلسه برای هرچه سریعتر به پایان رسیدن طرح مسکن مهر استان در وزارتخانه راه و شهرسازی پیگیری و حمایت های مالی لازم انجام گیرد.
احمدی یادآور شد: از 16 هزار و 838 واحد مسکن مهر در این استان، شش هزار و 638 واحد خود مالک و پنج هزار و 340 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر و پنج هزار و 115 واحد هم 99 ساله است.
به گفته استاندار، تاکنون 2 هزار و 550 میلیارد ریال در بخش مسکن مهر استان هزینه شده است که از این مبلغ 500 میلیارد ریال اعتبار دولتی و 300 میلیارد ریال آن کمک و یارانه وزارتخانه راه و شهرسازی بوده است.
 معاون وزیر راه و شهرسازی هم گفت: اهتمام دولت و به خصوص رئیس جمهور بر تکمیل همه پروژه های مسکن مهر کشور تا پایان سال جاری می باشد و به همین منظور تکمیل مسکن مهر سرعت گرفته است.
احمد مهرآبادی افزود: تاکنون چهار استان کشور مسکن مهر آنها اتمام و یا رو به پایان است و با برنامه ریزی های انجام شده و پیگیری های استاندار کهگیلویه وبویرحمد، این استان پنجم خواهد شد.
وی تصریح کرد: 20 مصوبه اتخاذ شده در این جلسه را در وزارتخانه راه و شهرسازی پیگیری خواهم کرد تا در زمان اعلام شده یعنی قبل از شهریور ماه امسال جشن تکمیل و اختتامیه پروژه مسکن مهر کهگیلویه وبویراحمد برگزار شود.
ج/238 
 

عكس هاي مرتبط :


مشاهده اخبار بیشتر
نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آدرس :استان کهگیلویه و بویر احمد - یاسوج - میدان امام حسین - ساختمان مرکزی استانداری


مجری سایت:شرکت سیگما