شنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۵ | ۲۳:۱۳
صفحه اصلیدرباره استانسالنامه آماریمقررات و بخشنامه هامناقصه ها و مزایده ها
 
 ابزار صفحه
نقشه پورتال
آمار بازدیدکنندگان
سایتهای مرتبط
انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
نسخه چاپی

  
جزییات خبر
ثبت نام سهام عدالت کارگران آغاز شد
مدیر کل کار و امور اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ثبت نام از کارگران برای سهام عدالت آغاز شد و یک ماه فرصت دارند به پایگاه اینترنتی ویژه این طرح مراجعه و ثبت نام کنند.

  مسعود باستانی در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان در یاسوج، افزود: ثبت نام از طریق سایت وزارت کار و امور اجتماعی به آدرس www.irimlsa.ir انجام می شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری، باستانی اظهار داشت: برای ثبت نام باید نکات زیر مورد توجه قرار گرفته شود.
1- مشمولان این مرحله از واگذاری سهام عدالت عبارتند از کارگران فصلی و افراد تحت تکفل آنان.
2- کارگران ساختمانی و افراد تحت تکفل آنان.
3- حداکثر افراد مورد احتساب در یک خانوار برای توزیع سهام عدالت 5 نفر است و در صورتی که تعداد افراد خانوار بیش از 5 نفر باشد، سهام تخصیصی بین همه اعضای خانوار توزیع خواهد شد و از این بابت سهام اضافه ای تعلق نخواهد گرفت.
4- در صورتی که کارگران در مراحل قبل سهام عدالت دریافت نموده یا براساس آئین نامه نحوه واگذاری سهام ترجیحی مصوب 20/12/87 از مزایای سهام ترجیحی برخوردار شده باشند، امکان بهره مندی مجدد از مزایای سهام عدالت را ندارند.
5- تکمیل فرم الزاما به منزله سهام دار شدن نیست.
6- از مراجعه حضوری و ارائه فرم ثبت نام اینترنتی به وزارت کار و امور اجتماعی و ادارات کل کار و امور اجتماعی استان ها به صورت دستی خودداری شود.
7- پس از اتمام مراحل ثبت نام کد رهگیری را یاد داشت نموده تا در مراحل پیگیری از آن استفاده نمائید.
8- ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی انجام می شود.
9- قبل از ورود به صفحه ثبت نام اینترنتی شناسنامه و کارت ملی خود و افراد تحت تکفل، کد پستی محل سکونت خود و تاییدیه مبنی بر کارگر فصلی یا ساختمانی بودن را جهت اسکن و ارسال در زمان ثبت نام به همراه داشته باشید.
تبصره 1: دارندگان کارت مهارت از سازمان آموزش فنی و حرفه ای می توانند به جای اسکن و ارسال فرم تاییدیه کارگر فصلی یا ساختمانی نسبت به اسکن و ارسال کارت مهارت اقدام نمایند.
تبصره 2 : کارگران فصلی یا ساختمانی بیمه شده توسط سازمان تامین اجتماعی می توانند به جای اسکن و ارسال فرم تاییدیه کارگر فصلی یا ساختمانی کد شناسایی بیمه خود را در فرم اینترنتی ثبت نام وارد نمایند.
در مورد اینکه چگونه کارگران متقاضی دریافت سهام عدالت می توانند وارد این سامانه ثبت اطلاعات شوند وزارت کار و امور اجتماعی اقدام به قرار دادن مطالبی تحت عنوان راهنمای ثبت نام در سامانه سهام عدالت کارگران کرده است تا متقاضیان ضمن مطالعه موارد ذکر شده در آنجا، بتوانند ثبت نام موفقی را داشته باشند.
از اینرو به همه متقاضیان سهام عدالت کارگری استان توصیه می شود که قبل از ورود به سامانه ثبت نام سهام عدالت ابتدا مطالب و راهنمایی های صورت گرفته در این سایت را به دقت مطالعه کنند و سپس نسبت به تکمیل تقاضای خود اقدام نمایند.

  جعفری - 238

۱۳۸۹/۱۲/۲۲
۰۹:۰۰

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به استانداری کهگیلویه و بویر احمد می باشد.
طراحی سایت و پورتال, هاست و سرور اختصاصی - رادکام