یکشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۶:۴۸
صفحه اصلیدرباره استانسالنامه آماریمقررات و بخشنامه هامناقصه ها و مزایده ها
 
 ابزار صفحه
نقشه پورتال
آمار بازدیدکنندگان
سایتهای مرتبط
انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
نسخه چاپی

  
جزییات خبر
چگونگی پیگیری نامه های مردمی به ریاست جمهور بیان شد
رییس دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته پیگیری و بررسی روند پاسخگویی ادارات به نامه های مردمی متشکل از 10نفر در استان تشکیل شد.
  سیدمحمد رضا نوذری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری در یاسوج افزود: تمام ادارات که نامه های مردمی به آنها داده شده است، اعضاء کمیته بین آنها تقسیم و طی حکم رسمی به دستگاههای مربوطه معرفی می شوند تا به صورت روزانه به ادارات مراجعه و روند کار را طی صورت جلسه با رییس دستگاه مورد بررسی و برای رفع  موانع موجود اقدامات اصلی را بعمل می آورند.
 وی اظهار داشت: نتایج گزاراشهای روزانه به رییس کمیته در پایان هر روز اعلام می شود و در پایان هفته تمام گزارشات مورد بررسی قرار گرفته، نقاط ضعف و قوت مشخص و رهنمودهای لازم به کارشناسان در خصوص چگونگی پیگیری بهتر و موثرتر به بازرسان ارایه  و بازرسان هم با مراجعه به دستگاه مربوطه موارد را اعلام می نمایند.
 مسوول پیگیری نامه های سفر رییس جمهور به استان تصریح کرد: در این کمیته CD کلیه نامه ها به تفکیک هر دستگاه نصب و دستگاه موظف است در زمان ممکن پس از بررسی کارشناسانه و همه جانبه، درخواست متقاضی را با نظر مساعد و بهره گیری از امکانات اداری در چارچوب قوانین و مقررات پاسخ داده و به متقاضیان اعلام و رونوشت پاسخ را جهت ثبت در CD مزبور با شماره متقاضی به کمیته ارسال نماید.
 به گفته وی، این پاسخ توسط کارشناس به کمیته بررسی داده می شود و چنانچه پاسخ از نظر کمیته قابل قبول نباشد، مورد بررسی مجددو پیگیری قرار خواهد گرفت.
  نوذری گفت: به ازای تعداد نامه های ارجاع شده به هر دستگاه مدت زمان مشخص و بر اساس مدت زمانبندی شده، دستگاه مکلف به پاسخگویی به نامه ها است.
 وی از مردم استان خواست از مراجعه مستقیم به دستگاهها خود داری کنند، چون به خاطر حجم بالای نامه ها امکان پاسخگویی برای دستگاهها میسر نیست مگر اینکه دستگاهی خود از متقاضی جهت مراجعه مستقیم دعوت بعمل آورد.
 وی یاد آور شد: این کمیته به نمایندگی مردم، روند پاسخگویی ادارات به نامه ها را مورد پیگیری و بررسی قرار می دهد.
۱۳۸۷/۱۰/۰۲
۱۲:۳۵

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به استانداری کهگیلویه و بویر احمد می باشد.
طراحی سایت و پورتال, هاست و سرور اختصاصی - رادکام